/Kurumsal
Kurumsal2019-02-18T09:44:20+00:00

Acl Plastik Ambalaj Ltd. Şti. olarak 2006 yılından bu yana plastik gıda ambalajı ürünlerinin üretimi ve satışı konularında faaliyet göstermekteyiz. İlkemiz tüm çalışanlarımıza mutlu ve verimli bir şekilde çalışacakları ortam sağlamak ve bununla bağlantılı olarak da hizmet kalitemizi arttırarak müşterilerimizin çok daha güven duyduğu bir şirket olmaktır. 60’dan fazla farklı plastik palet çeşidi, 100’e yakın plastik kasa modeli ve farklı ebat ve çeşitlerdeki katlanabilir plastik konteynerlarla müşterilerine fazla seçenekler sunmayı ilke edinmiştir. Üretimde uyguladığı müşteri için uygun ürün seçimi, zamanında teslimat ve kaliteli ürün stratejisiyle doğru hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

ACL Plastik Ambalaj, plastik palet ve plastik kasa konularında öncelikle müşteri ile iletişimde müşterinin doğru ihtiyaçlarını belirlemektedir. Gerek mevcut ürün portföyünden, gerek ise müşteriye yönelik özel projelerle doğru ürünü müşterilerine sunmaktadır. Plastik kasa, plastik palet ve plastik konteynerlarda en önemli unsur, müşterinin talebinin doğru anlaşılması ve uygun ürünün sunulmasıdır. Doğru ürün sunulmayan müşteriler, zaman içerisinde ürünlerle ilgili sorun yaşamakta, ve maddi ve manevi kayıplar yaşamaktadırlar. Bu yüzden firma olarak temel ilkelerimizden biri de, müşterilerimize plastik kasa ve plastik palet ürünlerinde doğru ürünü sunmaktır. ACL Plastik Ambalaj, geniş ürün portföyü sayesinde, taşıma, depolama ve istifleme sistemlerinde müşterilerinin çözüm ortağı olarak çalışabilmektedir.

ACL Plastik Ambalaj, plastik kasa grubu ürünleriyle fırınlar başta olmak üzere unlu mamuller sektörüne (ekmek kasası) , narenciye sektöründeki her türlü meyve sebze ticareti/üretimi yapan firmalara (elma kasası, portakal kasası, erik kasası, turunç kasası, limon kasası, v.b.), süt ve süt ürünleri sektöründeki firmalara (yoğurt kasası, süt kasası, v.b.) , kırmızı ve beyaz et sektörüne (et ve tavuk kasası), her tür içecek sektörüne hizmet etmektedir. Bunlar dışında, plastik katlanabilir konteynırlar ve farklı ebatlardaki plastik kasalarıyla da, kasa kullanımı yaygın olan, tekstil , kimya, lojistik gibi sektörlere de uygun ürün grupları mevcuttur. (tekstil kasaları, lojistik kasalar, v.b.)

Plastik Palet grubu ile de her türlü imalat yapan firmaların fabrikalarında, depolarında; ticaret yapan firmaların ihracatlarında kullanabilecekleri uygun plastik palet gruplarıyla hizmet etmektedir. Özellikle gıdaya uygun olmak koşulu ile, hijyenik plastik paletlerimiz tüm gıda sektörü firmaları tarafından kullanılabilmekte, tercih edilmektedir. (Süt ve Süt ürünleri Firmaları, Fırınlar, Un Firmaları.) Ağır yük kullanan sektörler de plastik palet kullanımından fayda sağlamaktadır. (Tekstil, Lojistik, İlaç, Medikal gibi)

Sunduğumuz ürün gamı ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çalışanların gelişimine önem veren, kalite yönetim sisteminin sürekliliğini ve etkinliğini modern yönetim tekniklerini uygulayarak sağlayan, ölçen ve iyileştiren, yeniliklere açık bir firmayız.